باز هم نمايش تک درخت بيد...

قرار است روز شنبه ۱۵ ماه مه ۲۰۰۴، نشر باران و انتشارات آرش در شهر استکهلم اين فيلم تک درخت بيد را نمايش بدهند.

اين هم اطلاعيه اش:

نشرِ «باران» و انتشاراتِ «آرش»  در استکهلم برگزار می‌کنند:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

نمایش فیلم و گفت‌وگو

 

 فیلمِ مُستندِ  «تک درختِ بید» (92 دقیقه)

 

ساخته: ناصر زراعتی

 

زمان: شنبه 15 ماه می 2004، ساعت 14 (دو بعدازظهر)

 

مکان: سالن ABF مرکزی در استکهلم

 

 

 

تلفن‌های اطلاعات:

294150 - 08

152277 – 031

9513607 – 073

 

 

در فیلمِ مستندِ «تک درخت بید»، پنجاه سال پس از کودتای 28 مرداد 1332 و بیست و پنج سال بعد از انقلاب 1357، بیش از صد تن از ایرانیان ساکن گوتنبرگ (زن، مرد، پیر، جوان، میان­سال، با گرایش­های فکری و سیاسی گوناگون، از چپ تا راست) به این پرسش پاسخ می­دهند:

«با بازگشتِ سلطنت به ایران موافقید یا مخالف؟ و چرا؟»

 

 

 

 

/ 17 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mahin

سلام چقدر خوب بود که ميشد ديد. بهرحال خسته نباشيد

peyman

سلام و ارادت/ چند تصوير/ يادبود مرگ نصرت رحمانی

علی فیاض

ناصرخان گرامی؛ با سلام و آرزوی سلامتی! از مطالب خوبت استفاده کردم. به خانه جدید ما هم سری بزن. قربانت

نيروانا

سلام آقای زراعتی. از توجه و لطفتان نسبت به ديازپام۱۰ سپاسگذارم. اميدوارم بتوانم لايق تعريف هايی که از شعرم کرديد باشم. شاد باشيد و مهر افزون

مجید

سلام اقای زراعتی مقاله هاتون تو فيلم و گردون و فکر کنم ادينه و دنيای سخن رو ميخوندم خوشحال ميشم که به من هم اگه وقت کردين سر بزنين ممنون

Kianoush Lahiji_حسن کیانوش

تا زمانیکه زرافشان و پورزندها در بند بمانند ما باید به دفتر و دستک اویزان باشیم. و ۱۸ این اه به نوعی یولی دانشجوی ۱۶ اذر سال ۳۲ که به نا چار۱۹ سال دیگر در خارج جشن بگیریم. ... تا اون زمان تاریخ فراموش می کند..

آسمان آبي دز

سلام جناب زراعتی عزيز/ خوشحال می شوم نظر شما را در باره ی اين سوال بدانم : چرا ادبيات داستانی ما با اقبال جهانی مواجه نشده ؟ / اگر افتخار بدهيد سپاس گذار خواهم بود ..

Mana Aghaee

Salam aghaye Zeraati aziz. Omidvaram be zudi shoma ra dar Stockholm bebinam albatte agar mesle dafe pish zur barnagardid shehre khodetaan.

vahid ziaee

سايت اديبان به عنوان سايت شخصی وحيد ضيائی و سايت ادبيات معاصر و محلی برای گفتمان دوستان اماده ی دريافت اثار و نظرات شماست . در اين سايت شما ميتوانيد ارشيو غزلها ترجمه ها مقالات ظنز و مجموعه های منتشر شده را بخوانيد.